2026. június 21., vasárnap

Cherubion Legendái...

 ...és a Káosz Borza... Tegnap találkoztak. :-)

Bihon Tibi barátunk nevezte el a csoportot így - de én nem tartom magam "legendának". Én legfeljebb a Káosz Borza vagyok. Azt vállalom. :-)))

Lassan harminc éve ismerem, tisztelem és szeretem ezeket az embereket... jó, hogy vagytok, Barátaim.

Szebb, jobb, több - élhetőbb Tőletek a Világ. :respect:




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése