...és a Káosz Borza... Tegnap találkoztak. :-)
Bihon Tibi barátunk nevezte el a csoportot így - de én nem tartom magam "legendának". Én legfeljebb a Káosz Borza vagyok. Azt vállalom. :-)))
Lassan harminc éve ismerem, tisztelem és szeretem ezeket az embereket... jó, hogy vagytok, Barátaim.
Szebb, jobb, több - élhetőbb Tőletek a Világ. :respect:




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése